Klinika kraniosakrální biodynamiky

Kraniosakrální biodynamická terapie spolupracuje s přirozenou inteligencí těla a aktivuje samoozdravné síly v organismu. Poskytujeme ošetření při široké škále zdravotních, psychických obtíží i jako nástroj podporování zdraví a rozvíjení potenciálu. Podáváme odborné konzultace a rady v konkrétních případech. Zaručujeme odbornou kvalitu našich terapeutů. Organisujeme supervize, základní 3 leté výcviky a postgraduální vzdělávání pro terapeuty.


Objednání k ošetření

 • na telefonu:
  +420 723 253 757 (Praha)
  +421 949 271 811 (Bratislava)
 • vyplnením a odoslaním fomuláru:

  Vaše jméno a příjmení:

  Váš e-mail:

  Váš telefon:

  Vybraný terapeut:

  Možné termíny:

  Město:


Ošetření kraniosakrální biodynamickou terapií

Díky jemnosti a neinvazivnímu přístupu je vhodná pro dospělé i děti, těhotné ženy i miminka. Působí na širokou škálu problémů a dysfunkcí. Neodstraňuje symptomy, ale hledá novou přirozenou rovnováhu celého organismu. Tím, že s člověkem vždy pracuje jako s celkem, se problém často řeší na několika úrovních zároveň. Rozpouští se příčina a s ní odcházejí i příslušné symptomy.

Oblasti využití

Jak probíhá terapie

Ošetření probíhá na masážním stole v pohodlném oblečení.
Organismus má vždy přirozenou tendenci vrátit se do rovnováhy, sám sebe regulovat. Terapeut jej v tom doprovází a podporuje. Prostřednictvím jemných, měkkých doteků rukou s vámi navazuje terapeut kontakt. Takto dokáže vnímat co se odehrává ve vašem těle, zároveň organismu zprostředkovat svou přítomnost a dát mu orientaci. Terapeut se přidává k vrozené inteligenci klientova systému, umožňuje samoozdravným tendencím se uskutečnit. Přitom používá ty principy kraniosakrální biodynamiky, které jsou pro daný individuální proces nejvhodnější.

Vlastní průběh ošetření

Co zažíváte

Ceny

Jednotlivé ošetření: 1000Kč / 30Eur
Soubor 3 ošetření: 2700Kč / 80Eur
Soubor 6 ošetření: 4800Kč / 140Eur

Za snížené ceny

To, kolik ošetření a jak často je budete absolvovat, záleží na vašem rozhodnutí a na tom, z jakého důvodu jste přišli. Terapeut s vámi pravidelně konzultuje průběh terapie a ve chvíli, kdy dosáhnete očekávaného výsledku, sám vás na to upozorní.

Kontakt

Praha 1 – Spálená 21 – +420 723 253 757
mapa a spojení

Bratislava – Zvolenská 36 – +421 949 271 811
mapa a spojení